אודות יובלים החזקות

חברת יובלים החזקות מתמחה בניהול ואחזקת מבני מגורים, רבי קומות ובנייני יוקרה. יובלים החזקות הוקמה בשנת 2012, על ידי אפי ברגר, אפי בעל תואר BA בכלכלה וניהול מאוניברסיטת ת"א. קצין ביחידה מובחרת ועובד משרד רוה"מ לשעבר. 
לאורך השנים צברה החברה מוניטין וניסיון רב בתחום, וכיום נמצאים תחת ניהולה למעלה מ-80 נכסים והיא מספקת שירותים לכ-3,500 בתי אב וכל זאת תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ובתקנים המחמירים ביותר ותוך והקפדה על מתן שירות מקצועי, אמין אדיב ומסור.

לקוחותינו נהנים מהמענה ההולם והטוב ביותר שמגיע להם והכל במקום אחד. אנו מלווים כל נכס לאורך כל הדרך, החל מבניית תכנית העבודה ותכנון התקציב השנתי ועד לתפעול ואחזקה שוטפת של הנכס עליו אחראים צוותי העבודה שלנו המתמחים בכלל התחומים הרלוונטיים: גביה, ניהול כספים, אדמיניסטרציה, שרות לקוחות, תחזוקה שוטפת, תחזוקת מערכות ועוד.

אנו מאמינים כי היכולת לניהול נכון מתקיימת על ידי שמירה על ארבעה פרמטרים מרכזיים

טיפול במספר מוגבל של בניינים בו זמנית

החברה שמה לעצמה למטרה להעניק טיפול מיטבי ופרטני עבור כל אחד מלקוחותיה, כאילו הוא הלקוח היחיד של החברה. עניין זה מתאפשר ע"י שמירה על מספר מוגבל של בניינים אשר מנוהלים על ידי החברה בו זמנית.

מיקוד גאוגרפי

על מנת לאפשר ניהול מקרוב, שליטה טובה יותר ומעל הכל זמינות מלאה ומהירה עבור קהל לקוחותיה, יובלים החזקות עובדת אך ורק במקומות בהם ניתן ליצור מרכז כובד מהותי, אשר יאפשר נוכחות מתמדת של עובדי החברה בקרבת הבניין.

קדמה טכנולוגית

בחברה קיימת מערכת טכנולוגית מהמתקדמות בתחום אשר מאפשרת ללקוח לנהל את בניינו בלחיצת כפתור – בין אם זה פתיחת תקלה דרך אפליקציה, תשלום דמי הועד דרך הסמארטפון, או מידע על מצב הבניין בכל רגע נתון.

שקיפות

חברתנו חרטה על דגלה לנהוג בשקיפות מלאה מול לקוחותיה, ובכל רגע נתון לועד ולדיירים יש יכולת לדעת את מצב הבניין, מתי בוצעו הטיפולים, מצב הגבייה, תקלות שנפתחו ועוד . זאת על מנת ליצור שיתוף פעולה נטול אינטרסים ואמיתי בין הדיירים ובין חברת הניהול.

הצוות שלנו

סהר דיין

שותף ומנכ"ל בחברת יובלים
סהר דיין בעל תואר B.A במנהל עסקים, M.A בפיתוח ארגוני, B.Ed מתמטיקה. השתחרר מצה"ל בדרגת סגן אלוף לאחר 25 שנות שירון במגוון תפקידי פיקוד ולחימה. בעל ניסיון רב בהקמה ויישום של פרויקטים גדולים.

מישל דהן

שותף ויועץ בטחון ואבטחה
מישל דהן בעל תואר B.A במנהל עסקים, EMBA במנהל עסקים וכלכלה למנהלים, יועץ פיננסי ומשכנתאות. השתחרר מצה"ל בדרגת סגן אלוף לאחר 25 שנות שירות במגוון תפקידי פיקוד ולחימה. בעל ניסיון בבניית תהליכים וניהול גופי אבטחה וביטחון, יזמות ונדל"ן.

שמעון בן מויאל

שותף ומנהל פיתוח עסקי
שמעון בן מויאל בעל תואר B.A במנהל עסקים, M.BA במנהל עסקים. השתחרר מצה"ל בדרגת סגן אלוף לאחר 25 שנות שירות במגוון תפקידי פיקוד ולחימה. בעל ניסיון בהקמה וניהול פרויקטים הנדסיים, מנוסה בעבודה בסביבה מרובת ממשקים.

דני ניידץ

מנהל תפעול אזורי / חשמלאי מוסמך

שלמה אלכתב

מנהל אזור כפ"ס מרכז, רעננה, הרצליה

דני כהן

מנהל תפעול אזורי

משה פאר

משה פאר

חשמלאי החברה

ליאת סגל

מנהלת משרד
אחראית הנה"ח

שרונה גרוסמן

מנהלת שירות וגבייה

המלצות לקוחותינו