פתיחת קריאת שירות

הקודם
הבא

יובלים החזקות

הבית שלכם – המשימה שלנו

חברת יובלים החזקות הינה חברה לניהול בניינים משותפים. חברתנו מתמחה במגוון סוגי הטיפולים הנדרשים לצורך ניהול ואחזקת מבני מגורים הכוללים מערכות טכניות, רבות ומורכבות ככל שיהיו. אנו גאים בידע ובניסיון שצברנו במהלך שנות פעילותנו, ואנו ממשיכים לרכוש ידע ולהתחדש מדי יום, זאת על מנת לתת לנכס שלכם, מורכב ככל שיהיה, את הטיפול המקצועי והטוב ביותר. 

למה אנחנו?

למה אנחנו?

טיפול מסור ויחס אישי

ניסיון באחזקת כ-80 בניינים

מחירים נוחים

שקיפות מלאה

ניהול


מידע נוסף

אחזקה


מידע נוסף

נקיון וגינון


מידע נוסף

0
+
ניהול 80 בניינים ומגדלים
0
בתי אב
0
/24
זמנינות מיידית לטיפול בפניות

מתחזקים מחויבות ללקוחות שלנו

ALL IN ONE

הכל במקום אחד. אנו מלווים כל נכס לאורך כל הדרך, החל מבניית תכנית העבודה ותכנון התקציב השנתי ועד לתפעול ואחזקה שוטפת של הנכס עליו אחראים צוותי העבודה שלנו המתמחים בכלל התחומים הרלוונטיים: גביה, ניהול כספים, אדמיניסטרציה, שרות לקוחות, תחזוקה שוטפת, תחזוקת מערכות ועוד.


בין לקוחותינו

לקוחות ממליצים

כאחד מראשוני מתאכלסי השכונות הירוקות, כיו"ר ועד הבניין וכחבר בועד הקומפלקס, כל מה שחיפשתי הוא "שקט" בצורה הוגנת.
נפגשתי עם מס חברות, בחרתי בחברה אחרת עד להתחלת הבעיות הראשונות.לאחר ההחלפה נפגשתי עם אפי בעל תכונות של צניעות ויושרה.החלטנו בקומפלקס לנסות את אפי בעל החברה, מאז קשרנו קשר של מס שנים כאשר, החברה שומרת על האיכויות, מקבלת הערות, מסיקה מסקנות ומשפרת ביצועי העבודה.
שמוליק, כפר סבא
במסגרת הפעילות עם חב' הניהול "יובלים" אנו זוכים לשיתוף פעולה מצוין בין חברי הוועד ובין צוות החברה, המשרד הראשי והמנכ"ל, המעורבים בכל פרט ובכל פעילות במתחם. מנכ"ל החברה משתתף בישיבות וועד ובאסיפות דיירים, ומעניק לנו טיפול מיטבי ופרטני ובזמינות מלאה 24/7.
שביעות הרצון מתפקוד החברה בקרב הדיירים רבה מאוד, ובאומדן של עלות/תועלת אין ספק שחברת יובלים מספקת לנו מעל ומעבר והכל באמצעות יחס אישי, רגישות לצרכים ומתן שירות לקוח ברמה גבוהה מהיבטי איכות, זמינות ואדיבות.
פיני, הרצליה
חברת יובלים החזקות אחראית על תחזוקת הבניין שלנו כבר כמה שנים, לשביעות רצוננו הרבה. הבניין מהווה אתגר לכל חברת החזקות. הוא בניין ישן, השוכרים בו רבים. יש עבודה רבה ודרושה סבלנות אל מול חוסר שיתוף הפעולה המלא של חלק מהדיירים. החברה פועלת יפה ביום יום, וכשדרושים שיפורים, הם מקבלים את ההערות בסבר פנים יפות ומיד מתקנים. עוד אציין לטובה ולשבח את התגובה המהירה שלהם בעת צרה (פיצוץ צינור, נפילה של עץ). הם נענים בעתות חירום במהירות, ביעילות וברוגע. אנחנו בהחלט מרגישים שאנחנו בידיים טובות.
נטע, כפר סבא
בחרנו בחברת יובלים אחרי שקיבלנו מספר המלצות חמות
יובלים זו חברה שירותית. קשובה ללקוחות. נותנת מענה מהיר ומקצועי. משתדלת לתת מענה גם לנושאים מעבר למחויבות הכתובה בחוזה הניהול. קשובה ללקוחות…נותנת יחס אישי ואדיב.
חגית, הרצליה
ראשית, אנחנו עם חברת יובלים כבר 8 שנים (אחרי שעברנו בארבע שנים 2 חברת שונות..). בסך הכל מרוצה מאד כי יש אחראים לכל אזור והם קשובים לכל בעיה ופותרים מידית וזה חשוב.יש להם חשמלאי מקסים בשם משה שכל הזמן עושה ביקורת(בלי שנבקש) ומחליף מנורות ומתקן מה שצריך ותמיד זמין ועל זה יישר כח!! גם כשאני פונה למנקים ומבקשת דברים מסוימים הם עושים ומחייכים. גם כשהיה לנו פיצוץ ונזילה בחדר משאבות אפי הופיע מיד לפקח ולסדר את התקלה ועל זה שאפו!! בסך הכל אני מאד מרוצה אבל לא יכולה להשוות עם חברות אחרות כי לא ניסיתי להשוות היות ולא ניסיתי להחליף חברה כי כשטוב למה לחפש בשדות זרים?
שלומציון, כפר סבא
חברת יובלים מלווה אותנו כבר 8 שנים.
חברה מקצועית , אמינה ואיכותית.
ההון האנושי זה הנכס העיקרי של החברה, היחס והפתרונות לכל בעיה שאנו נתקלים בה מדהימים.
תמיד יש מענה, תמיד בחיוך ונועם ושירות שלא קיים בחברה הישראלית.
ממליצה בחום על ליווי של יובלים לבניין שלכם.
אושרת, כפר סבא
אנחנו עובדים עם חברת יובלים כבר מ 2016
בכל בעיה או תקלה תמיד יש מענה. התחזוקה השוטפת של הבניין טובה וגם אם יש בעיה כלשהי תמיד הפתרון הוא מהיר וטוב.
ממליצה בחום למי שמחפש חברת ניהול.
מיכל, רעננה

לפרטים נוספים
חייגו לעדי 058-665-6350

או השאירו פרטים

יובלים החזקות בע״מ


Facebook

יש בעיה בבניין שלכם?


פתחו קריאת שירות


arrow


arrow

להצעת מחיר מהירה