נגן וידאו

המלצות

חברת יובלים החזקות אחראית על תחזוקת הבניין שלנו כבר כמה שנים, לשביעות רצוננו הרבה. הבניין מהווה אתגר לכל חברת החזקות. הוא בניין ישן, השוכרים בו רבים. יש עבודה רבה ודרושה סבלנות אל מול חוסר שיתוף הפעולה המלא של חלק מהדיירים. החברה פועלת יפה ביום יום, וכשדרושים שיפורים, הם מקבלים את ההערות בסבר פנים יפות ומיד מתקנים. עוד אציין לטובה ולשבח את התגובה המהירה שלהם בעת צרה (פיצוץ צינור, נפילה של עץ). הם נענים בעתות חירום במהירות, ביעילות וברוגע. אנחנו בהחלט מרגישים שאנחנו בידיים טובות.

נטע, כפר סבא

ראשית, אנחנו עם חברת יובלים כבר 8 שנים (אחרי שעברנו בארבע שנים 2 חברת שונות...). בסך הכל מרוצה מאד כי יש אחראים לכל אזור והם קשובים לכל בעיה ופותרים מידית וזה חשוב. יש להם חשמלאי מקסים בשם משה שכל הזמן עושה ביקורת (בלי שנבקש) ומחליף מנורות ומתקן מה שצריך ותמיד זמין ועל זה יישר כח!! גם כשאני פונה למנקים ומבקשת דברים מסוימים הם עושים ומחייכים. גם כשהיה לנו פיצוץ ונזילה בחדר משאבות אפי הופיע מיד לפקח ולסדר את התקלה ועל זה שאפו!! בסך הכל אני מאד מרוצה אבל לא יכולה להשוות עם חברות אחרות כי לא ניסיתי להשוות היות ולא ניסיתי להחליף חברה כי כשטוב למה לחפש בשדות זרים?

שלומציון, כפר סבא

במסגרת הפעילות עם חב' הניהול "יובלים" אנו זוכים לשיתוף פעולה מצוין בין חברי הוועד ובין צוות החברה, המשרד הראשי והמנכ"ל, המעורבים בכל פרט ובכל פעילות במתחם. מנכ"ל החברה משתתף בישיבות וועד ובאסיפות דיירים, ומעניק לנו טיפול מיטבי ופרטני ובזמינות מלאה 24/7. שביעות הרצון מתפקוד החברה בקרב הדיירים רבה מאוד, ובאומדן של עלות/תועלת אין ספק שחברת יובלים מספקת לנו מעל ומעבר והכל באמצעות יחס אישי, רגישות לצרכים ומתן שירות לקוח ברמה גבוהה מהיבטי איכות, זמינות ואדיבות. כיום אנו יכולים לומר בוודאות שההחלטה לבחור בחברת "יובלים" כחברת הניהול של פרויקט KOI הייתה אחת ההחלטות החשובות, המשמעותיות והנכונות שנלקחו על ידנו בתחילת אכלוס המתחם לפני כשנתיים ימים.

פיני, הרצליה

בחרנו בחברת יובלים אחרי שקיבלנו מספר המלצות חמות יובלים זו חברה שירותית. קשובה ללקוחות. נותנת מענה מהיר ומקצועי. משתדלת לתת מענה גם לנושאים מעבר למחויבות הכתובה בחוזה הניהול. קשובה ללקוחות. נותנת יחס אישי ואדיב.

חגית, הרצליה

חברת יובלים מלווה אותנו כבר 8 שנים. חברה מקצועית, אמינה ואיכותית. ההון האנושי זה הנכס העיקרי של החברה, היחס והפתרונות לכל בעיה שאנו נתקלים בה מדהימים. תמיד יש מענה, תמיד בחיוך ונועם ושירות שלא קיים בחברה הישראלית. ממליצה בחום על ליווי של יובלים לבניין שלכם.

אושרת, כפר סבא

אנחנו עובדים עם חברת יובלים כבר מ 2016 בכל בעיה או תקלה תמיד יש מענה. התחזוקה השוטפת של הבניין טובה וגם אם יש בעיה כלשהי תמיד הפתרון הוא מהיר וטוב. ממליצה בחום למי שמחפש חברת ניהול.

מיכל, רעננה

יובלים החזקות פתיחת קריאת שירות

להצעת מחיר מהירה